0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot kryesisht i vranët me shi të përkohshëm lokal paradite dhe erë veriore

Moti në vend do të jetë kryesisht i vranët, paradite me shi të përkohshëm lokal. Do të fryejë erë mesatare deri në të përforcuar  veriore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle