0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Mot i vranët me shi të përkohshëm dhe erë

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me shi të kohëpaskohshëm. Do të fryjë, erë e kohëpaskohshme e përforcuar nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 8, ndërsa maksimalja do të arrijë prej 11 deri në 16 gradë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle