0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot i vranët me shi, bubullima dhe erë të fortë

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme deri në mesatare, derisa në pjesët perëndimore do të ketë erë e fortë nga drejtimi perëndimor. Gjatë ditës do të ketë zhvillim lokal të vranësirave të paqëndrueshme të përcjella me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të fortë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle