0_Infopako.Portal SQ0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQParashkimi i motit SQ

Mot i vranët me periudha të diellit dhe erë të dobët veriore, nesër në disa vende do të ketë borë

Borë e lehtë do të bie në disa vende nesër në orët e paradites, por gjatë ditës, si dhe të martën, do të ketë stabilizim të përkohshëm të motit. Valë të re të lagësht me reshje lokale të shiut dhe në malet borë, pritet të mërkurën dhe të enjten.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle