0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot i vranët me borë të dobët dhe erë të përforcuar veriore

- Moti sot paradite do të jetë i ndryshueshëm me vranësira me reshje të dobët të përkohshme, ndërsa gjatë ditës vranësirat do të ulen. Në disa vende do të fryjë erë e përforcuar, përkohësisht e fuqishme veriore, mbi 60 kilometra në orë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle