0_Infopako.Portal SQ0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Mot i vranët, i freskët dhe jostabil me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të fortë

 Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, i freskët dhe jostabil me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të përforcuar. Lokalisht në orët e pasdites do të ketë paraqitje të motit të ligë me shi të rrëmbyeshëm, zbrazje të fuqishme elektrike, erë të fortë dhe breshër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle