0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot i vranët dhe i ftohtë

– Moti do të jetë i vranët me periudha me diell dhe më ftohët. Do të fryjë erë e moderuar, ndërsa përgjatë lumit Vardar do të ketë erë të përforcuar nga drejtimi juglindor. Deri në fund të ditës dhe gjatë natës në pjesët perëndimore do të ketë reshje me shi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle