0_Infopako.Portal SQParashkimi i motit SQShkup SQShoqëri SQ

Mot i vranët dhe i ftohtë me shi dhe me erë

Moti do të jetë i vranët dhe i ftohtë me reshje të shiut. Reshjet kohë pas kohe do të jenë të rrëmbyeshme, me karakter të rrëmbyeshëm dhe të përcjella me erë të përforcuar juglindore, veçanërisht në pjesët perëndimore ku në shumë vende do të bien edhe mbi 30l/m2 shi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle