0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mot i vranët dhe i ftohtë me reshje shiu

Moti do të jetë me vranësira dhe i ftohtë me reshje të përkohshme të shiut, të cilat në disa vende do të jenë më intensive. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare   nga drejtimi verilindor. Temperatura minimale do të jetë në interval nga 7 deri 13, ndërsa maksimalja nga 9 deri 15 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle