0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mot i ngrohtë edhe gjatë ditëve të ardhshme, të rreshura të shiut dhe bubullima nesër në mbrëmje përgjatë Vardarit

Valë e ngrohtë me temperatura të larta të mëngjesit dhe ditore do të ketë edhe gjatë ditëve të ardhshme në vend, kumtoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike (DPHM).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle