0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot i ndryshueshëm me vranësira, pasdite me shi lokal dhe borë në malet më të larta

– Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira, me erë të përkohshme të përforcuar nga drejtimi jugor. Pasdite dhe në orët e natës do të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa në vendet më të larta të borës. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 8, ndërsa ajo maksimale prej 10 deri 16 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle