0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Mot i ndryshueshëm me vranësira, me shi të përkohshëm të rrëmbyeshëm dhe bubullima

Moti sot në orët e mëngjesit do të jetë i ndryshueshëm  me vranësira  dhe me shi të përkohshëm të rrëmbyeshëm dhe bubullima. jostabilitet do të ketë në pjesët jugore të vendit, ku reshjet lokale do të jenë më të rrëmbyeshme (mbi 15l/m2), të ndjekura me bubullima më të shpeshta dhe erë të përforcuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle