0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Mot i ndryshueshëm me vranësira me shi lokal dhe erë jugperëndimore

 Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe me reshje lokale të shiut, veçanërisht në pjesët perëndimore dhe lindore, të cilat në pjesët malore do të jenë të dëborës. Do të fryejë erë mesatare, ndërsa në disa vende erë e përforcuar nga drejtimi jugperëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle