0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot i ndryshueshëm me vranësira dhe me reshje lokale të shiut

Reshje të dobëta të shiut do të ketë sot, posaçërisht paradite, kryesisht në juglindje dhe reshje të kohëpaskohshme të borës në rajonet malore, ndërsa diku-diku në vendet më të larta reshjet e shiut do të kalojnë në borë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle