0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot i ndryshueshëm dhe jostabil, në disa vende me reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullima

Moti do të jetë I ndryshueshëm dhe jostabil, në disa vende me reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullima, lokalisht në formë të motit të lig me erë të përforcuar dhe dukuri të breshrit. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 13 deri 21 ndërsa maksimalja do të arrijë prej 26 deri 32 gradë. UV=7

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle