0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mot i ndryshueshëm dhe i paqëndrueshëm deri të dielën

Deri të shtunën moti do të jetë  me vranësira të ndryshueshme dhe i paqëndrueshëm, në disa vende shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima.  Lokalisht proceset do të jenë në formë të motit të keq me reshje të dendura të shiut (në një kohë të shkurtër sasi e madhe e shtresës së ujit), shkarkime të forta elektrike, erëra të forta dhe breshër,  kumtoi DPHM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle