Ballkan SQBallkan.portal SQ

Mot i ligë në Tivat, shkaktohet dëm i madh material

Mot i ligë me erë të përforcuar jugperëndimore, shi dhe breshër mëngjesin e sotëm ka goditur qytetin bregdetar malazez Tivat dhe rrethinën e saj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle