Ballkan SQBallkan.portal SQ

Mot i ligë në Shqipëri, qeveria u bën lutje qytetarëve pa nevojë të mos dalin nga shtëpia

Shqipërinë e kaploi mot i ligë i ndjekur me reshje të rrëmbyeshje shiu, bubullima, erë e fuqishme, breshër  ndërsa në pjesët veriore dhe lindore edhe dëborë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle