Evropë SQEvropë.Portal SQ

Mot i ligë goditi disa pjesë të Polonisë dhe Çekisë, duke shkaktuar dëme të shumta dhe disa të lënduar

Mot i ligë, i shoqëruar me breshër, ka goditur mbrëmë disa pjesë të Polonisë dhe Çekisë, duke rrëzuar pemë dhe çatitë e shtëpive, si dhe lajmërohet për disa të lënduar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle