Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Mot i lig në Itali: Ketania goditet nga “tornado”

Mot i ligë me shi të rrëmbyeshëm dhe breshër e goditi sot Katanian në Sicili ndërsa autoritetet e qytetit publikuan në Fejsbuk se i ka goditur "tornado".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle