0_Maqedoni.Portal SQInfopako SQParashkimi i motit SQ

Mot i ftohtë me erë dhe periudha të diellit

- Moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme me periudha të diellit, shumë ftohtë dhe me erë. Në pjesët malore  përkohësisht  do të ketë reshje bore. Do të fryejë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej - 12 deri në -4 gradë Celsius, ndërsa maksimale prej -5 deri në 3 gradë Celsius.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle