Evropë SQEvropë.Portal SQ

Moska: Rrjedha Veriore 1 dhe 2 mund të riparohen, por për këtë do të duhet kohë dhe para

"Rrjedha Veriore 1" dhe "Rrjedha Veriore 2" teknikisht mund të riparohen, por për këtë do të duhet shumë kohë dhe para, deklaroi zëvendëskryeministri rus Aleksandar Novak.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle