Evropë SQEvropë.Portal SQ

Moska pret miratim nga Uashingtoni për takimin mes Putinit dhe Bajdenit

Kremlini sot kumtoi se përafërsisht është rënë dakord për orën dhe datën e takimit në formë të video-konferencës mes presidentëve të Rusisë dhe SHBA-së, Vladimir Putin dhe Xho Bajden por që Moska pret miratimin përfundimtar nga Uashingtoni.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle