0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Moska po e analizon planin e propozuar paqësor të Italisë

- Rusia pranoi plan paqësor nga Italia për Ukrainën dhe po e shqyrton, deklaroi zëvendësministri rus i Punëve të Jashtme, Andrej Rudenko.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle