Evropë SQEvropë.Portal SQ

Moska: Forcat ruse granatuan një fabrikë ukrainase për mjete shpërthyese

Armata ruse ka goditur një fabrikë ukrainase për mjete shpërthyese, disa depo artilerie dhe qindra caqe të tjera, kumtoi sot Ministria ruse e Mbrojtjes.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle