Evropë SQEvropë.Portal SQ

Moravjecski e paralajmëroi Be-në që të mos e “shantazhojë” Poloninë lidhur me sundimin e drejtësisë

Kryeministri polak Mateush Moravjecki e akuzoi Komisionin Evropian dhe disa pjesë të Parlamentit Evropian se padrejtësisht e kanë ndarë vendin e tij për çështje të ndërlidhura me sundimin e drejtësisë, njofton DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle