Evropë SQEvropë.Portal SQ

Moravjecki dhe Makron për sfidat gjeopolitike për Evropën

Kryeministri polak Mateush Moravjecki nesër në Paris do të takohet me presidentin francez Emanuel Makron, konfirmoi sot zëdhënësi i Qeverisë polake, Pjotër Myler.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle