0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Monografia e Odës ekonomike të Maqedonisë së Veriut me rastin e njëqind vjetorit jubilar

Oda ekonomike e Maqedonisë së Veriut këtë vit feston 100 vjetorin e ekzistencës së saj dhe me atë rast përgatiti një monografi për personalitetet dhe ngjarjet që shënuan 25 vitet e fundit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle