Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

“Monitor”: Rreth 74 për qind e kompanive në Shqipëri planifikojnë të angazhojnë të huaj, që është niveli më i lartë në rajon

Rreth 74 për qind e sipërmarrësve në Shqipëri janë deklaruar se planifikojnë të punësojnë njerëz nga jashtë vendit në krahasim me vendet e tjera të rajonit Kosovë, Mali i Zi, Maqedoni e Veriut dhe Bosnje dhe Hercegovinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle