Magazinë SQ

Monika Beluçi në komedi për mafian

Monika Beluçi do të luajë në komedinë "Mafia  mama", së bashku me Toni Kolet dhe Rob Hubel, ndërsa në regji të Ketrin Hardvik. Regjisorja është e njohur për romancën horor "Samrak".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle