Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Molliqaj: Zgjidhje për kontestet mes Kosovës dhe Serbisë është ridefinimi i kufijve

Lideri i Partisë opozitare socialdemokrate të Kosovës (PSD), Dardan Molliqaj, thotë se rihartimi i kufijve mes Kosovës dhe Serbisë është zgjidhja e cila do të çojë drejt marrëveshjes përfundimtare për zgjidhje të kontesteve mes dy shteteve, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle