Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Moderna mori miratim të plotë nga FDA për aplikimin e vaksinës kundër Kovid-19

Kompania farmaceutike Moderna kumtoi se ka marrë miratim të plotë nga Agjencia amerikane për Ushqim dhe Barëra (FDA) për aplikimin e vaksinës së saj kundër Kovid-19 tek personat mbi 18-vjeç.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle