0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Modeli i ri i subvencionimit në bujqësi para Qeverisë

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Ljupço Nikollovski kumtoi se sot në mbledhje qeveritare do të prezantohet modeli i ri i sunbencionimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle