0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MMJPH: Sistemi shtetëror i monitorimit të cilësisë së ajrit është përsëri në funksion

Ueb faqja www.air.moepp.gov.mk është përsëri në funksion dhe mund të ndiqen të dhënat nga stacionet matëse të cilësisë së ajrit nga Sistemi shtetëror për monitorim, kumtoi Ministria e Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor (MMJPH).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle