0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

MMJPH: Sasitë e para të lindanit të rrezikshëm nga deponia vogël e OHIS-it po largohen nga vendi ynë

Filloi transportimi i mbeturinave të rrezikshme historike nga deponia e vogël nga ish-gjigandi industrial Ohis, informoi pasdite Ministria e Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle