0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

MMJPH: Filloi shënimi i Javës evropiane të mobilitetit 2021

Në disa komuna në vend, si dhe në të gjithë Evropën, filloi sot shënimi i Javës Evropiane të Mobilitetit JEM (nga 16-22 Shtator), i cili këtë vit organizohet me temën "Të sigurt dhe të shëndetshëm me mobilitet të qëndrueshëm".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle