Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

MM ruse: E kemi ndërmarrë rafinerinë, shkojmë drejtpërdrejtë në Lisiçansk

Forcat ruse dhe milicia separatiste janë nisur në ofensive në qytetin Lisiçansk, ndërsa ushtria ukrainase në atë rajon po pëson humbje të mëdha, publikoi Ministria ruse e Mbrojtjes.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle