Evropë SQEvropë.Portal SQ

Mjekët paralajmërojnë: Me afrimin e dimrit, presioni mbi spitalet britanike po rritet

Shërbimi kombëtar shëndetësor (NHS) ka komunikuar se është në prag të mbipopullimit në shumë pjesë të Mbretërisë së Bashkuar dhe se situata vetëm do të përkeqësohet me afrimin e dimrit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle