Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Mjekët pa kufij: Dhjetë emigrantë janë ngulfatur në një anije të stërmbushur afër Libisë

Janë gjetur trupat e dhjetë personave në një barkë të stërmbushur me emigrantë dhe refugjatë të shpëtuar në afërsi të Libisë, kumtoi organizata humanitare "Mjekët pa kufij".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle