0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQGjendja e rrugëve SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mjegull në Strazhë dhe rrugën drejt Kodrës së Diellit

- Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet pandërprerë, nëpër disa vende në rrugë të lagështa. Për shkak të paraqitjes së mjegullës, dukshmëri të ulur prej 80 deri 100 metra ka në qafën malore Strazhë, ndërsa në aksin rrugor fshati Lisec - Kodra e Diellit prej 20 deri 25 metra, informojnë nga LAMM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle