Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Mitarakis për rutën ballkanike të emigrantëve: Greqia po pengon largimet ilegale nga vendi

Greqia i pengon largimet ilegale nga vendi dhe arreston rrjetet e kontrabandistëve që transferojnë ilegalisht azilkërkuesit në vende të tjera, tha ministri i Migracionit dhe Azilit i Greqisë, Notis Mitarakis në konferencën e sotme për media, duke iu përgjigjur pyetjes së korrespondentit të MIA-s nga Athina për rutën ballkanike për emigrantët.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle