0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Misioni i OSBE-së shënon 30 vjet punë në Maqedoninë e Veriut

Misioni i OSBE-së në Shkup këtë vit shënon 30 vjetorin e punës dhe përkushtimit të vazhdueshëm në të mirë të Maqedonisë së Veriut dhe qytetarëve të saj.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle