0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQShoqëri SQVideo deklaratë SQ

Misioni i OSBE-së në Shkup shënon 30 vjet nga puna e tij e vazhdueshme në Maqedoninë e Veriut (drejtpërdrejtë)

Misioni i OSBE-së në Shkup e shënon 30 vjetorin e punës dhe angazhimit të vazhdueshëm në Maqedoninë e Veriut.

Shkup, 7 dhjetor 2022 (MIA) – Misioni i OSBE-së në Shkup e shënon 30 vjetorin e punës dhe angazhimit të vazhdueshëm në Maqedoninë e Veriut.

Me këtë rast, Misioni organizon manifestim përfundimtar, në të cilin do të kenë fjalim shefi i ri i Misionit të OSBE-së në Shkup, ambasadori Kilian Val dhe ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle