Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë BotëKRIZA RUSO-UKRAINASE

Mishell: Rusia po kryen terrorizëm gjeopolitik

Liderët e institucioneve të BE-së këtë pasdite mbajtën fjalime para eurodeputetëve në seancën e jashtëzakonshme të Parlamentit Evropian, me porosi të unitetit të Evropës dhe mbështetjen e Ukrainës, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle