0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Mishell: BeH-ja ka perspektivë të qartë evropiane

Kryetari i Këshillit Evropian Sharll Mishell deklaroi sonte në Sarajevë se Bosnja dhe Hercegovina ka një perspektivë të qartë evropiane.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle