0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Mishell: BE-ja herët apo vonë do të duhet të heqë dorë nga gazi dhe nafta ruse

Bashkimi Evropian herët apo vonë do të duhet të heqë dorë nga gazi dhe nafta ruse në mënyrë që të ushtrojë presion shtesë mbi Rusinë që të ndalojë agresionin ndaj Ukrainës, deklaroi sot kryetari i Këshillit Evropian Sharll Mishell.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle