0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Misheli caktoi samit të jashtëzakonshëm të BE-së për Ukrainën për në fund të majit

 Kryetari i Këshillit Evropian Sharl Misheli sot paralajmëroi se në fund të majit do të mbahet një samit i jashtëzakonshëm i vendeve-anëtare të BE-së i cili do t'i kushtohet mbrojtjes, energjisë dhe Ukrainës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle