Ballkan SQBallkan.portal SQ

Mishel u bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë që t’i zvogëlojnë tensionet

Kryetari i Këshillit Evropian Sharl Mishel mbrëmë bëri thirrje për deeskalim të tensioneve midis Kosovës dhe Serbisë dhe ta vazhdojnë procesin e negociatave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle