0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Mishel: E mbështes “Ballkanin e Hapur”, shpresoj që më shumë vende t’i bashkohen nismës

Kryetari i Këshillit Evropian, Sharl Misheli në konferencën e përbashkët për shtyp me kryeministrin Edi Ramën në Tiranë tha se e mbështet "Ballkanin e Hapur" dhe shtoi se sa më shumë vende të Ballkanit Perëndimor të bashkohen, aq janë më të mëdha mundësitë për përforcimin e ekonomive.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle