0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQ

Mishel: E ardhmja e BE-së është me Ballkanin Perëndimor dhe ne sot po nënshkruajmë marrëveshje konkrete

Kryetari i Këshillit të Evropës, Sharl Mishel, para fillimit të samitit BE-Ballkani Perëndimor deklaroi se kjo është një ditë historike jo vetëm për Tiranën, por edhe për marrëdhëniet e BE-së me Ballkanin Perëndimor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle